ארונות הזזה
ארונות
רח' אליהו איתן 3, בית גירון (אולם 249) א.ת. חדש ראשל"צ. שיחת חינם: 1-800-260-888, טלפון: 03-9619422, פקס: 03-7290345

ארונות הזזה

תרבות השפע והרגלי הצריכה שהתפתחו במאה ה-21 הביאו עמם צורך במציאת פתרונות אחסון יעילים שיענו על הצורך הגובר שלנו באחסון של פריטים רבים מסוגים שונים.אחד מפתרונות האחסון הללו הוא ארונות ההזזה למיניהם. ארונות הזזה נמצאים בד"כ בחדרים שיש להם מגבלות של שטח ומרחב או שהם צפופים וקטנים. כיום ניתן למצוא ארונות הזזה בחדרי ילדים, חדרי שינה, חדרי ארונות, ואפילו במשרדים. הנוחות והיעילות של ארונות הזזה הביאו לכך שבשנים האחרונות יותר ויותר משרדים מעונינים בארונות הזזה, וכיום ניתן לראות ארונות הזזה גם בחנויות העוסקות בייצור ומכירה של ריהוט משרדי.

לצפייה בסרטון מן הטלוויזיה:                  

יתרונות של ארונות הזזה

ארונות הזזה הם ארונות שחוסכים מקום ומאפשרים אחסון של כמות גדולה של פריטים בשטח קטן זאת משום שפתיחת הדלתות של הארונות אינה תופסת מקום. ארונות הזזה מאפשרים גם סגירה מוחלטת של הדלתות שמונעת כניסת אבק ולכלוך לתוך הארון.

דברים שצריך לדעת על ארונות הזזה

השוק מוצף כיום באינספור דוגמאות של ארונות הזזה השונים זה מזה בעיצובים שלהם, בחומרים מהם הם מיוצרים, ובמסילות המותקנות עליהם. אז הנה כמה דברים חשובים שכדאי לדעת על ארונות הזזה.

• ישנם ארונות הזה העשויים מפורמייקה, פורניר או זכוכית וישנם גם ארונות הזזה העשויים משילוב של חומרים למשל עץ וזכוכית או אלומיניום ועץ. • ארונות הזזה כוללים מנגנון של מסילות שעליהן נעות הדלתות של הארונות, המסילות צריכות להיות מותאמות למשקלן ולגודלן של הדלתות, כיום ניתן למצוא ארונות הזזה עם סוגים שונים של מסילות, ישנם ארונות הזזה בעלי מסילות הזזה פנימיות, או חיצוניות, ארונות הזזה בעלי מסילת הזזה תלויה, וישנם ארונות הזזה בעלי מסילות המאפשרות סגירה ופתיחה של הדלתות כמו אקורדיון.

• דלתות של ארונות הזזה עוברים מסגור באמצעות פרופילים העשויים מחומרים שונים ביניהם אלומיניום. כיום ישנם בשוק סוגים שונים של פרופילים בעלי עיצובים שונים המעניקים לארון מראה עיצובי מיוחד ומרשים.

כיום ניתן למצוא אין ספור חברות המתמחות בייצור ומכירת ארונות הזזה למיניהם, אחת החברות המובחרות שמתמחה בתחום ארונות הזזה היא "א.ש.חן ארונות בע"מ". החברה נמצאת בראשל"צ והיא עוסקת בייצור ומכירה של ארונות מסוגים שונים. החברה עוסקת בתחום הארונות כבר 45 שנה ויש לה נסיון עשיר בכל הקשור לייצור ושיווק ארונות לבית.

ארונות
 
 
Copyright © 2001-2015 Net-style. All rights reserved.